סדנאות

הסדנה להום סטיילינג

סדנאות

הסדנה להום סטיילינג

הסדנה להום סטיילינג 

בואו להכיר את העקרונות המהותיים של עיצוב מרחבי, לפתח הבנה בקומפוזיציה, להיחשף לסגנונות עיצוב שונים ולדעת כיצד בכלים פשוטים תוכלו לשדרג את ביתכם.


אם תמיד הוקסמתם מהיחסים בין אנשים וחללים ואתם מעריצים ענקיים של תוכניות הום סטיילינג בטלוויזיה. הסדנה המקוצרת בת 10 מפגשים, הנלמדת על ידי מרצים מנוסים לעיצוב פנים והום סטיילינג, תאפשר לכם להבין את שפת החללים ולפתח מיומנויות מעשיות ליצירת יופי בתוך ביתכם. להיחשף, על ידי שילוב של סיורים והרצאות, לרזי תחום ההום סטיילינג. ולחקור את העולם העכשווי של הפנים.
ראשת החוג, אורנה מזור, יזמית עיצוב, מעצבת מובילה ומלבישת בתים עם ניסיון עשיר. בוגרת המחלקה לעיצוב תקשורת חזותית ”Visual Arts Ascola” תל אביב והסדנה לעיצוב ריהוט לאדריכלים ולמעצבים בשנקר.

בשנת 2007 הקימה את אחת ממסגרות הלימודים הראשונות בישראל להום סטיילינג: המחלקה ללימודי הום סטיילינג ועיצוב בשנקר. אורנה מזור שימשה כמנהלת והאחראית הבלעדית על המסלול במשך כ-14 שנה, במהלכן למדו אצלה מאות סטודנטים שחלקם הפכו למעצבים מוכרים בפני עצמם. כמו כן, משמשת מרצה אורחת במוסדות אקדמיים מובילים. מזור חתומה על שיתופי פעולה רבים עם חברות עיצוב מקומיות, קולקציות מוצרים שעיצבה ופרויקטים מגוונים למען הקהילה בשילוב סטודנטים ובוגרים.

סגל המנחים: מורכב ממעצבים בוגרי בתי ספר גבוהים לעיצוב סטייליסטים ואנשי מקצוע פעילים המומחים בתחומם.

 

 

מה נלמד בסדנה?

  • מפגש מס' 1: 06.09 מבוא להום סטיילינג – עיצוב הום סטיילינג ומה שביניהם.

השראות לסביבה מעוצבת ,טיפים לשדרוג החלל בטכניקות מעולם הלבשת הבית

  • מפגש מס' 2: 13.09  סיור לימודי עקרונות הצבע בעיצוב פנים – מה מותר ומה אסור, צבעי יסוד וצבעים משניים, צבעים משלימים, עקרונות הפעולה של העין האנושית, תורות הצבעים והשפעתן על העיצוב, יישומי צבע בחללי הבית.
  • מפגש מס' 3: 20.09  Diy – עשה זאת בעצמך בשימוש לעיצוב פנים וסטיילינג . הכרות עם אושיות מובילות בתחום טרנדים , טכניקות עבודה חומרים והשראות לחללים מעוצבים 
  • מפגש מס' 4: 27.09 הכלים לתכנון ועיצוב חדרי שינה (הורים, ילדים) אי של שקט ומפלט – דרישות הבסיסיות מחדר שינה, פונקציות בחדר השינה, הנדסת אנוש, טקסטיל בחדר השינה, ריצוף, תאורה, אביזרים משלימים.
  • מפגש מס' 5: 04.10 עיצוב הסלון, פינת משפחה – בתכנון עיצוב הסלון יש לקחת בחשבון בראש ובראשונה את נוחות המשתמשים בו. את האווירה בחדר מקנים באמצעות שימוש נכון בצבעוניות, תאורה, תמונות, אביזרי נוי וטקסטיל. פונקציות שונות, אבולוציה של הסלון וחדר משפחה. שרטוטים ותוכניות מול התוצאה לאחר הביצוע. אמצעים טכנולוגיים מודרניים (קולנוע ביתי וכד') והשפעתם על החללים האמורים.
  • מפגש מס' 6: 11.10 על סוקולנטים, עיצוב וסטיילינג הרצאה על עולם הסטיילינג בשילוב צמחייה ירוקה- הכרת סוגי הצמחייה ואיך לשלב עיצוב פנים וצמחייה בהרמוניה לפי סגנונות עיצוב טרנדיים בעיצוב הבית. מה עושים לנו הצמחים? השפעת הצמחים על העיצוב ועל בני האדם, חשיפה למובילי דעה ומקורות השראה בתחום, בחירת הכלים – שיקולים של אסתטיקה, נוחות, עלות ויעילות. תחזוקה בסיסית של צמחים ופתרון בעיות. בשיתוף פעולה עם סטודיו סקולינה.
  • מפגש מס' 7:  18.10 חללים רטובים, חדרי רחצה סוגי מטבחים ופינות אוכל – כללי עיצוב בסיסיים בחדרי רחצה, התייחסות להנדסת אנוש, חיפויים וריצוף, כלים סניטרים ואלמנטים נלווים, חידושים ומגמות בתחום. יישום שיטת פריסות בחדרים רטובים. עקרונות תכנון המטבח כמרחב עבודה תוך התייחסות להנדסת אנוש. חומרים ,חיפויים ומשטחי עבודה, כלים סניטריים, מכשירי חשמל ואביזרים תוכנית נגרות. פינות אוכל לסוגיהם, צרכי הסעדה וסגנונות.
  • מפגש מס' 8: 25.10 סיור חומרים ותאורה בעיצוב פנים והום סטיילינג – עץ, טקסטיל, ריצוף . בחירת החומרים כשאנו ניגשים לעצב הינה קריטית להצלחת העיצוב. בחירה נכונה יוצרת סביבה נעימה. נכיר את סוגי העץ ושימושם בעיצוב, סוגי ריצוף, בחירת טקסטיל לבית ככלי להשלמת המראה.
  • מפגש מס' 9: 01.11 סיור בנושא סטיילינג ואקססוריז לבית– שת״פ עם גלריות וחנויות מעצבים– כיצד לטפל בבית ולעצבו ללא צורך בשבירת קירות. נכיר את תחום ההום סטיילינג ונראה כיצד בעזרת שינויי אווירה בבית וטיפול נכון בעזרת אקססוריז ניתן לשדרג את מראה הבית.
  • מפגש מס' 10: 08.11 סיכום הסדנא– HOME  STAGING כיצד לשדרג את הבית לפני מכירה. כיצד לעצב חלל כך שהלקוח הפוטנציאלי (מכירה, השכרה) יוכל לדמיין עצמו גר שם באושר. ההבדלים בין HOME STAGING לעיצוב פנים, עקרונות ה- HOME STAGING , הדגמות והסברים בניתוח חללים מעוצבים.


הנהלת הסטודיו רשאית להחליף את סדר המפגשים המרצים השעות והתכנים שנכתבו בסילבוס. התאריכים עלולים להשתנות בשל חגים ואירועים לא צפויים. יועברו עדכונים הודעות ויתכנו שינויים.


הסדנה מתקיימת בהרצליה  פיתוח – מרכז תאו ווניגיט 168  / עלות הסדנה 3,500 ₪ (כולל דמי הרשמה בסך 500 ₪) / ניתן לבטל את ההשתתפות ולקבל החזר כספי(למעט דמי הרשמה)  עד 14 ימים לפני פתיחת הסדנה. לאחר מועד זה ניתן לקבל זיכוי להשתתפות במועד אחר בהתאם לסדנאות שיפתחו. 
להרשמה: אורנה מזור 052-2914375     /  ornamazor /       Orna Mazor / ornamazor.co.il

לפרטים נוספים התקשרו:

09-9778800

שתפו עם אנשים שיעניין אותם

אולי יעניין אותך גם

גלריה