תאו הרצליה- מי אנחנו ?

 

תאו הוא בית לאמנות ותרבות המציע החל מתכנית לימוד מקיפה של אומנויות, גלריה המציגה תערוכות מעוררות השראה של אמנות עכשווית ומודרנית ועד מופעי מוזיקה אינטימיים, הופעות אקוסטיות אנפלאגד, הרכבי המוזיקה והשמות החמים ביותר מתארחים בהיכל.

 

אמנות היא דרך חיים והיא מצאה מקום נכבד בלב הרצליה . תאו נחנך בשנת 2000 והוא מהווה תכשיט אמיתי הממוקם במבנה של ארכיטקטורה עכשווית, שכל רובע שלו מנוצל היטב למטרה זו .

 

מרכז התרבות, אמנות ותוכן של העיר הרצליה מוקדש לתמיכה וחיזוק חיי התרבות התוססים של העיר, מבטיח מימון ציבורי הולם לאירועי תרבות גדולים וקטנים. המרכז מציע תכנית ללימוד אומנויות איכותיות בכל רמות המיומנות, מתוך מחשבה שהתרומה של התרבות לקהילה  חיונית  לעיר.  המרכז מפגיש אמנים היוצרים ופועלים יחד עם ועבור הקהילה.  

 

מדי שנה  אלפי אנשים נהנים ממגוון התכניות, הסדנאות והאירועים המתקיימים בין כתליו, הצטרפו אלינו ובואו ללמוד בסדנאות וקורסי ציור לכל הרמות והגילאים ממתחילים ועד מתקדמים, לימוד קדרות, פיסול קרמי,  שיעורי כתיבת פרוזה, לימוד שפות ומפגשים מוסיקליים שיפגישו אתכם עם המלחינים הגדולים בעולם, שהטביעו את חותמם עם היצירות האלמותיות. כל הקבוצות מותאמות לפי גיל ורמת מיומנות. 

 

תאו מארחים כל השנה אמנים יוצרים, מוזיקאים, אנשי רוח ותרבות. סצנת הגלריות הדינמית מציעה הצצה לאמנים מעוררי מחשבה. ניתן לראות  יצירות של אמנים פורצי דרך, להתפעל מאוסף מרשים של אמנות  עוצרת נשימה .

 

תאו בהרצליה מארחים הרצאות במגוון נושאים מרתקים מבריאות ועד טכנולוגיה, פסיכולוגיה וגיאוגרפיה, מופעי סטנד אפ  ואירועים אחרים שמציגים יוצרים מקומיים.  תאו היא יעד דינמי לאמנויות הבמה המארח בקונסרבטוריון  אמנים בולטים מעולם המוסיקה,  במהלך כל השנה תוכלו לראות בחלל החדשני  את מיטב אמני ישראל במופעים אינטימיים. 

 

הקונסרבטוריון מציע מסלולי לימוד לילדים ולמבוגרים על כל קשת כלי הנגינה  על ידי מיטב המורים המקצועיים , התלמידים  יוכלו  לטפח כישרונות, להשתתף בקונצרטים, במות פתוחות. בנוסף קיים מסלול ייחודי המתמקד בהפקה מוזיקלית ומוזיקה אלקטרונית.

 

תאו משמש גם כבית למחול וריקוד, מיטב הרקדנים וכוריאוגרפים משמשים כמורים בתאו וילמדו אתכם מבלט קלאסי ועד מחול מודרני, ילדיכם יוכלו לקחת חלק בסדנת תנועה יצירתית הפותחת צוער לעולם המשחק ומפתחת כישורים אצל ילדים. תוכלו לרקוד בסטודיו ולהתמחות במיטב הסגנונות, היפ הופ, ג'אז ומודרני. תאו  הרצליה הוא גם בית לכושר ואורח חיים בריא, תוכלו לתרגל יוגה, פילאטיס ועוד .

 

אמנות היא תחום רחב ומעוררת באנשים תשוקה ורגשות. תאו בהרצליה  מציעים מגוון מדהים של הצעות לימוד והתנסות באמנות, קורסים, חוגים וסדנאות זמינים ואפשרויות רבות לבילוי, האפשרויות הן כמעט אינסופיות, התוכנית התרבותית המקיפה שפותחה עבור העיר הרצליה, נועדה להנגיש  תרבות ברת-קיימא,  שוויונית שכל התושבים בכל מגדר, מין וגיל יוכלו לקחת בה חלק. 

 

המטרה היא תמיכה באמנות ותרבות ברחבי העיר, לבעלי עניין בכל הרמות והגילאים, מתוך מחשבה שהשקעה בחינוך לאמנות ותרבות היא השקעה לטווח הרחוק, היא  מביאה  לחיבור, קירוב לבבות ודיאלוג בין  אנשים, תוך הזדמנות לתמוך בעולם התרבות ולגרום לו לשגשג.

שתפו עם אנשים שיעניין אותם

אולי יעניין אותך גם