שיעורי הציור בתאו, שיעורי ציור בהרצליה

 

אם אתם חיים ונושמים ציור ומעוניינים לשכלל את כישורי הציור שלכם,  האמנים שלנו בתאו יעניקו לכם שיעורי ציור בהרצליה, ילמדו אתכם טכניקות ציור קלאסיות, תוך התמקדות בציור בהתבוננות . 

 

יצירת אמנות היא דרך נהדרת לבטא את עצמכם ואם זה זורם בעורקיכם ותמיד חלמתם ליצור ולצייר, תגלו שהציור יכול להיות מתנה, תרפיה של ממש, תוכלו להתנסות ביצירה מדיטטיבית ולהגיע לריפוי עמוק כתוצאה מפרץ יצירתיות שהיה חבוי בכם ורק מחכה להתפרץ.

 

בין אם אתם רק בתחילת דרכם או שיש לכם שאיפה לעבוד כאמנים ואתם מעוניינים להעמיק את טכניקות הציור שלכם ולגבש תיק עבודות, האמנים שלנו בתאו ידגימו לכם מגוון טכניקות ציור ויעניקו סדרה של הדרכות ציור מהאסכולות השונות, תוך שמירה על היכולת להביע את עצמכם בדרך הייחודית לכם. שיעורי הציור בהרצליה מיועדים למתחילים ועד ללימוד מיומנויות מתקדמות יותר, משימוש בעיפרון ועד לצבע . 

 

תלמדו את היסודות של ציור, טבע דומם עם טכניקות מרובות, תצברו ידע בטכניקות אור וצל, תתנסו בציורי נוף אקרילי , פורטרטים. היתרון של החוויה והשתתפות בשיעור אמנות הוא שתקבלו פידבק וביקורת על עבודתכם מדי שבוע, לצד דיון קבוצתי והזדמנות לקבל תשובות ישירות מהמורים, תוכלו גם לראות ביקורות על התלמידים האחרים, ללמוד וליישם את ההערות.הקורס מורכב משעתיים וחצי , בליווי תרגילים מעשיים . 

 

תאו  הוא מרכז תרבות, אמנות ותוכן המציע שיעורים חיים בציור לקבוצות קטנות. שיעורים אלה ניתנים על ידי אמנים, יוצרים המוכרים בתעשייה, כמו אסיה לוקין שהשתתפה בתערוכות בארץ ובעולם ובין היתר לימדה בבצלאל  ובמוזיאון תל אביב,  האמנית היוצרת קרן בן שושן,  האמנית ענבר רייך  ויבגני מרמן , אמן זוכה פרס בביאנלה לאמנות של קיוטו ב-2019, שעבודותיו מוצגות במוזיאונים ברחבי העולם .

 

אז מה תלמדו בשיעורי הציור?

 

בשיעורי הציור שלנו בתאו בהרצליה תלמד את היסודות של צבע, הבנת תורת הצבע היא מיומנות קריטית עבור כל אמן, כשזה מגיע לציור, תורת הצבע וערבוב הצבע הולכים יד ביד. תלמדו איך לצייר טבע דומם ואיך לצייר נוף מתמונה. תלמדו טכניקות ציור ידידותיות למתחילים, תלמדו כיצד בכלל להתחיל להשתמש בעפרונות שונים לאיכות קו, ליישם שיטות הצללה שונות, ולתרגל מדידות ופרופורציות, תלמדו לתכנן קומפוזיציה, בחירת מברשת הצבע, ערבוב צבעים. אם בחרתם בשיעור ציור בקנבס, תלמדו כיצד להכין כראוי את  משטח הקנבס שלכם לצביעה ותתנסו בטכניקות ציור שונות, תוך התמקדות בציור אינטואיטיבי . 

 

 

אמנות היא שחרור וכניסה למצב של יצירתיות שבו תשתמשו בדמיון שלכם, תבטאו  את הרעיונות הכמוסים בכם בחופשיות . בשיעורי הציור של תאו, תלמדו טכניקות ציור מגוונות ודיסציפלינות אמנותיות שיעשירו את הידע שלכם.

 

אצלנו בשיעורי הציור בתאו בהרצליה תיהנו מהתהליך האמנותי, תעברו  סיעור מוחות ותלמדו לא לפחד ליצור ולהעיז. תגלו אינסוף אפשרויות של יצירתיות ויכולות בעצמכם שרק חיכו שתפתחו. אצלנו בשיעורי הציור בהרצליה, תוכלו להפוך את החזון שלכם למציאות. הדרך בה תלמדו, היא חלק חיוני כדי להביע את האמנות שלכם ולהגיע לתוצאות, כאשר השמים הם הגבול.

שתפו עם אנשים שיעניין אותם

אולי יעניין אותך גם