קורסים וסדנאות מלאכה קדרות וקרמיקה בתאו בהרצליה

תאו הוא בית לאמנות המציע קורסים וסדנאות ללימוד. בין היתר הוא מציע סדנאות ללימוד קדרות, יצירת כלים העשויים מחרס וכן קורס אמנות קרמיקה עכשווית. בתאו תוכלו למצוא תכנית לאמנים מתחילים או מתקדמים, הרצאות וכיתות אמן עם אמני קרמיקה מקומיים.

 

הסדנאות מושכות כשרונות בפיסול מודרני המעוניינים להתמחות בקרמיקה, אבל לא רק, השיעורים  הללו פתוחים לקהל הרחב, לרבות אנשי מקצוע, חובבים וסטודנטים שמעוניינים להתנסות בסדנאות מלאכה פרקטיות ומעשיות  על ידי טובי המורים. הקורסים מועברים בקבוצות קטנות  עם יחס אישי להרחבת הידע.

 

בכיתה תוכלו לקבל כלים פרקטיים וחומרי גלם וציוד, תעשו סיעור מוחין עם חברי הקבוצה, תעלו שאלות על תרבות ואמנות, תוכלו להציג עבודות בתערוכות המתחלפות בחללי הגלריה. המורים שמים קרמיקה וקדרות במרכז עבודתם האמנותית והוראתם.  עושים שימוש בחומרים עכשוויים לפסלים מודרניים  או לבניית כלי חרס. תאו מקפידים על מתקנים מצוינים ועל גרעין מובחר של צוות מורים בעל שם. בשיעורים שלנו בתאו בהרצליה יצרו מרחב מוגן לקידום האמנות והתרבות, תשמרו על ראש פתוח להתנסות ותחליפו רעיונות אמנותיים.

 

הקורסים למלאכה בתאו  יעשו הרבה מעבר ללמד אתכם לפסל וליצור כלי חרס, אתם תעמיקו ידע באמנות, תתנו דרור ליצירתיות שלכם, יעזרו לכם לפתח מבט ביקורתי משלכם על אמנות עכשווית, תעלו שאלות חברתיות, אמנותיות ופילוסופיות ותיישמו אותן בפיסול וביצירה שלכם. 

 

תאו הוא בית לאמנות מודרנית המקדם אמנים עצמאיים, מארח מרצים אורחים ויוצר שיתוף פעולה עם שותפים מסצנת האמנות . המדריכים והמורים בתאו הם אמנים עובדים, שצברו מוניטין רב, הם הציגו את עבודותיהם במוזיאונים נחשבים.

 

מטרת החוגים למלאכה ואמנויות הינה להעצים את התלמידים, ללמד אותם להשתמש בקרמיקה ובחומרים לבניית כלי חרס, כדי לתרום לאמנות עכשווית. מחלקת הקרמיקה ומחלקת הקדרות היא מעין מעבדה לחקר ,התנסות ברעיונות ושילוב טכניקות עכשוויות ומסורתיות. המטרה היא ללמוד כיצד לאפשר לרעיונות האמנותיים שלכם להתעורר לחיים, תוך כדי למידה והעשרת הידע, תיהנו מפעילות חברתית מהנה ומקרבת.  הלימודים יאפשרו לכם לפעול  כאמנים עצמאיים  או לפתח כישורים לצרכי פנאי ובילוי.

 

בתאו  בהרצליה מארחים תערוכות, שיחות עם אמנים, כל אלה הם חלק מתכנית הלימודים ונועדו לתת מענה למי שמעוניין לפתח תחביב ולסייע לבוגרים להיכנס לקריירה אמנותית. הקורסים בתאו הרצליה הם מקצועיים החל ממתחילים, בינוניים ומתקדמים. תקבלו היבטים מעשיים ותיאורטיים של קרמיקה וקדרות,  תתנסו  בסדנאות, תוכלו לשמוע הרצאות ולהשתתף בכיתות אמן .

 

הקורס בקדרות והקורס בקרמיקה מציעים לתלמידים סטודיו מאובזר ומצוייד להפליא, תוכלו ללמוד את המסורת העתיקה של קדרות  וליצור לעצמך כדים, קערות וכלי חרס וכן בקורס לפיסול קרמיקה תלמדו את כל טכניקות העבודה השונות לפיסול, תתנסו בעבודה בחומר הקרמי על כל שלביו, תתנסו ביצירת כלים שמושיים ועד פיסול חופשי ויצירתי שיגרום לכם להביע את עצמכם. תקבלו כלים להסתכל על הדברים מנקודת מבט של אמן, חינוך משוכלל באמנויות, ותלמדו ידע מעשי. 

שתפו עם אנשים שיעניין אותם

אולי יעניין אותך גם