לימוד שפות בתאו- למה כדאי ללמוד שפות ולמי זה מתאים?

 

אנו חיים בעולם קוסמופוליטי, בעידן בו התפיסה המתהווה היא שהאנושות  היא קהילה אחת המאגדת בתוכה אלמנטים תרבותיים ממקומות שונים בעולם. אנו חיים בעולם רב לשוני, שבו הקשרים כעת חשובים  מאי פעם. העולם הופך ליותר ויותר גלובלי וידיעת שפה שנייה יכולה  לפתוח לכם דלתות ואינסוף אפשרויות.

 

אנו עדים יותר ויותר לתופעה של ישראלים הבודקים איך לקבל אזרחות אירופאית, בעקבות חוק שעבר בשנת 2015 גם בספרד וגם בפורטוגל, הוחלט כי יהודים שהם צאצאים למגורשי ספרד יוכלו לקבל דרכון אירופאי מה שהביא למבול של בקשות, ישראלים רבים מתכננים לחיות או ללמוד בחו"ל.

 

 

ישנם יתרונות  רבים  בלימוד שפה,  זה יכול  לפתוח דלתות ואפשרויות קריירה, זה יכול לשפר את הזיכרון ואת תפקודי המוח על ידי שינון אוצר מילים חדש וכללי דקדוק. לימוד שפה שנייה תאפשר לכם לטייל בעולם ולחקור תרבויות חדשות.

 

רוב האנשים שמהגרים למדינות אחרות סובלים מחוסר אינטגרציה בגלל מחסום השפה.  אי ידיעת השפה מביאה לבידוד חברתי,  מהגרים מסתובבים רק עם אנשים מקהילות דומות שבהן השפה שלהם מדוברת ולא מצליחים להיטמע. לימוד שפה שנייה פותח את ההזדמנות ללמוד יותר על העולם שסביבנו. 

 

בין אם אתם מעוניינים ללמוד שפות כדי להעשיר את עצמכם, לפתח מיומנויות חדשות, בשל תשוקה ואהבה ללימוד שפות, לצורך הקריירה או לפני טיול התוכניות שלנו בתאו מציעות מגוון אפשרויות והזדמנויות עם מיטב המורים שילמדו אתכם שפות חדשות בשיטות ייחודיות, כך שתוכלו לתרגל ולגלגל את השפות על הלשון בתוך זמן קצר, תקבלו את האפשרות לתרגל את השפה בכיתה עם קבוצה המותאמת לרמתכם.

 

לימוד שפות בתאו בהרצליה יגרום לכם לתקשר בשפה שתבחרו למשך כל התוכנית. תוכלו לחיות, ללמוד ולחלום  את השפה המבוקשת, עד שתצליחו לדבר ולתקשר.

 

בתאו הרצליה אנו מציעים לימוד של השפות איטלקית וערבית :

 

 

ערבית היא אחת השפות הפופולריות ביותר שלנו. זוהי שפה נדרשת מכיוון שהיא יכולה להזניק לכם קריירה דיפלומטית או ממשלתית, בעיתונאות ותקשורת, לתת לכם הזדמנויות אינסופיות ביחסים עסקיים ובינלאומיים. 

 

ערבית מדוברת על ידי יותר מ-300 מיליון אנשים והיא אחת מ-5 השפות המדוברות ביותר בעולם.  בישראל  לימוד ערבית כשפה שנייה יכול לעזור לכם ללמוד על התרבות הערבית. לימוד ערבית יאפשר לכם הזדמנויות להרחיב את הקשרים, בעיקר לאחר ההסכם עם איחוד האמירויות שפתח צוער גם לכינון יחסים עסקיים וגם לנסיעות ותיירות. ההתמקדות היא בערבית סטנדרטית מודרנית למתחילים ולמתקדמים.

 

הרבה אנשים מסכימים שאיטלקית היא אחת השפות הרומנטיות הקלות ביותר ללמידה, כישורי איטלקית יכולים להיות נכס לתקשורת וליצירת מערכות יחסים . דרך לימוד איטלקית תלמדו על ההיסטוריה,האמנות האיטלקית העשירה והקולינריה.

 

האמת היא שלמידת מיומנויות חדשות בתאו הרצליה תשפר את כל ההיבטים של חייך. תוכלו להעשיר את עצמכם, לפתח הזדמנויות ולגלות יותר על העולם ליהנות שאתם מצליחים לראות סרט בלי תרגום ולהסתובב ברחובות איטליה בלי להרגיש זרים.

 

שתפו עם אנשים שיעניין אותם

אולי יעניין אותך גם